(SS чи PP) А ЯК ВИ ЗАВАНТАЖУЄТЕ ВІДЕО З YOUTUBE?

YouTube: А як Ви завантажуєте відео?

Опис: (SS чи PP) А ЯК ВИ ЗАВАНТАЖУЄТЕ ВІДЕО З YOUTUBE? Прості та дуже швидкі способи завантаження відео з Youtube. Спробуйте обидва та виберіть собі найзручніший. Пропоную для вас невелику відеоінструкцію. Сам спробував! Працює! Надіюсь, вам знадобиться! Наперед дякую за відгуки та коментарі. Слава Україні...  
+ +1 -

Як змінити список доданих користувачів (WORKSPACE)

Google Workspace: Як змінити місцями прізвище та ім'я?

Опис: при стандартному додаванні користувачів, у списках відображення спершу йде ім'я, а потім прізвище. Для нас звичніше, коли списки відображаються спочатку прізвище, а потім ім'я. Як виправити, за потреби, цю ситуацію? Пропоную для вас невелику відеоінструкцію. Сам спробував! Працює! Надіюсь, вам знадобиться!
+ +1 -

Цікаво програмувати - Проєкт "ХУДОЖНИК" (Scratch)

Scratch: Цікаво програмувати - Проєкт "Художник".

Опис: спробуємо створити цікавий проєкт за допомогою Scratch. Призначення: за допомогою клавіш керування ми рухаємося по сцені. За допомогою налаштованих клавіш ми опускаємо олівець для малювання та піднімаємо в потрібний момент. Також налаштовуємо зміну кольору. Надіюсь, вам сподобається! 
+ +2 -

Цікаво програмувати - Гра "ТИР" (Scratch)

Scratch: Цікаво програмувати - Гра "ТИР".

Опис: спробуємо створити просту та цікаву гру за допомогою Scratch. Правила гри: у вас є приціл для трільби по кулькам, які випадковим чином з'являються на екрані. Кульки різнокольрові. Після влучання кулька лопає. Можна додавати різні рівні. Надіюсь, вам сподобається! 
+ +2 -

Цікаво програмувати - Гра "СПІЙМАЙ" (Scratch)

Scratch: Цікаво програмувати - Гра "СПІЙМАЙ".

Опис: спробуємо створити просту та цікаву гру за допомогою Scratch. Правила гри: ловити обраний об'єкт у кошик та нараховувати за це бали. Можна також при певній кількості балів переходити на наступний рівень. Надіюсь, вам сподобається! 
+ +2 -

Цікаво програмувати - Гра "ПІНГ-ПОНГ" (Scratch)

Scratch: Цікаво програмувати - Гра "ПІНГ-ПОНГ".

Опис: спробуємо створити просту та цікаву гру за допомогою Scratch. Правила гри: звичайний пінг-понг. Кулька рухається по сцені, а Вам потрібно її відбивати планкою. Можна додавати різні рівні. Надіюсь, вам сподобається! 
+ +2 -

Цікаво програмувати - Анімований фон (Scratch)

Scratch: Цікаво програмувати - Анімований фон.

Опис: інколи створюючи проєкти у середовищі програмування Scratch хочеться, щоб фон рухався, а не тільки обраний спрайт. Давайте розглянемо цікаву можливість створення ніби анімованого фону. Надіюсь, вам знадобиться!
+ +5 -

НАВЧАЄТЬСЯ ЧИ ГРАЄТЬСЯ В ШКОЛІ? ПЕРЕВІРИМО?

СМАРТФОНИ В ШКОЛІ: це проблема?

Опис: налаштування мобільної системи дозволяє переглянути використання батареї? Які додатки активно працювали? Скільки часу? Під час уроків навчався чи розважався? У відео є відповіді на ці запитання! 
+ +2 -

ЖУРНАЛ ВІДВІДУВАННЯ (Google Meet)

Google Meet: Як швидко відмітити присутніх?

Опис: якщо ви забули відмітити відсутніх на онлайн-уроці або не мали часу це зробити, то вам допоможе чудове #розширення Google Meet Attendance List. Це розширення інтегрується в #Meet і перевіряє присутніх за вас. У кінці уроку буде сформовано список із зазначенням кількості присутніх та часу їхнього перебування на уроці. #AttendanceList - це класний помічник. Надіюсь, вам знадобиться!
+ +2 -