Всіх вітаємо на нашому порталі

Це важливо!
Всім відвідувачам сайту!

Ви потрапили на персональний сайт вчителя інформатики, який щоденно набирає обертів та постійно поповнюється найновішими матеріалами. Усю інформацію, розміщену на сайті, Ви зможете використати у своїй роботі та навіть повсякденному житті.
+ +217 -

Календарно-тематичне планування 5 клас (НУШ)

5 клас НУШ: календарно-тематичне планування

Опис: календарне планування уроків інформатика у 5 класі НУШ на 2023-2024 навчальний рік, розроблено за модельною навчальною програмою «Інформатика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: Завадський І.О., Коршунова О.В., Лапінський В.В.) 
(1 година на тиждень – 35 годин) 

+ 0 -

Календарно-тематичне планування 6 клас (НУШ)

6 клас НУШ: календарно-тематичне планування

Опис: календарне планування уроків інформатика у 6 класі НУШ на 2023-2024 навчальний рік, розроблено за модельною навчальною програмою «Інформатика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: Завадський І.О., Коршунова О.В., Лапінський В.В.) 
(1 година на тиждень – 35 годин) 

+ +4 -

Replit перші дії (реєстрація, створення, здача проєкту)

Replit: А як почали роботу з сервісом?

Опис: Онлайн середовище для програмування #replit для навчання учнів. Програмуйте свої проєкти на популярних мовах. Зручний онлайн сервіс #saas для спільної роботи з проєктами та роботи в групах.  
+ +3 -

Цікаво програмувати - Проєкт "МАЛЮЄМО ПО ЦИФРАХ" (Scratch)

Scratch: Проєкт "Малюємо по цифрах".

Опис: спробуємо створити цікавий проєкт за допомогою Scratch. Призначення: цікаве завдання для блоків Олівця. Спробуємо реалізувати дитячу забавку, малювання по цифрах, за допомогою онлайн середовища програмування #Scratch. Надіюсь, вам сподобається! 
+ +5 -

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - Колір, його характеристики, засоби відтворення

Презентація: Колір, його характеристики, засоби відтворення.

Опис: графічний дизайнер повинен знати та вміти правильно підібрати кольори для свого проєкту. Як обирати колір, які моделі кольорів існують та як їх відрізнити? Всі ці питання з'ясовані у презентації з теми "Колір, його характеристики, засоби відтворення" вибіркового модуля "Графічний дизайн"
+ +2 -

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - Основи типографіки

Презентація: Основи типографіки.

Опис: якщо Ви правильно підібрали шрифти для свого проєкту - це вже майже успіх. В презентації з'ясовуються основні правила та тенденції роботи зі шрифтами. Ви хнаєте, що таке сімейство шрифтів або шрифтові пари? Всі ці питання з'ясовані у презентації з теми "Основи типографіки" вибіркового модуля "Графічний дизайн"
+ +2 -

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - Інфографіка. Цифрове мистецтво

Презентація: Інфографіка. Цифрове мистецтво.

Опис: нікому не цікава нудна статистика та рекоментації. Як цю інформацію подати у цікавій та доступній формі? Для цього існує інфографіка! А Ви знаєте, які існують види цифрового мистецтва? Всі ці питання з'ясовані у презентації з теми "Інфографіка. Цифрове мистецтво" вибіркового модуля "Графічний дизайн"
+ +5 -

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - Реклама. Основи створення реклами

Презентація: Реклама. Основи створення реклами.

Опис: для створення якісної реклами потрібно знати певні принципи та рекомендації. Які існують типи реклами? Що таке фірмовий стиль та брендінг? Всі ці питання з'ясовані у презентації з теми "Реклама. Основи створення реклами" вибіркового модуля "Графічний дизайн"
+ +2 -