Replit перші дії (реєстрація, створення, здача проєкту)

Replit: А як почали роботу з сервісом?

Опис: Онлайн середовище для програмування #replit для навчання учнів. Програмуйте свої проєкти на популярних мовах. Зручний онлайн сервіс #saas для спільної роботи з проєктами та роботи в групах.  
+ +2 -

Цікаво програмувати - Проєкт "МАЛЮЄМО ПО ЦИФРАХ" (Scratch)

Scratch: Проєкт "Малюємо по цифрах".

Опис: спробуємо створити цікавий проєкт за допомогою Scratch. Призначення: цікаве завдання для блоків Олівця. Спробуємо реалізувати дитячу забавку, малювання по цифрах, за допомогою онлайн середовища програмування #Scratch. Надіюсь, вам сподобається! 
+ +4 -

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - Колір, його характеристики, засоби відтворення

Презентація: Колір, його характеристики, засоби відтворення.

Опис: графічний дизайнер повинен знати та вміти правильно підібрати кольори для свого проєкту. Як обирати колір, які моделі кольорів існують та як їх відрізнити? Всі ці питання з'ясовані у презентації з теми "Колір, його характеристики, засоби відтворення" вибіркового модуля "Графічний дизайн"
+ +2 -

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - Основи типографіки

Презентація: Основи типографіки.

Опис: якщо Ви правильно підібрали шрифти для свого проєкту - це вже майже успіх. В презентації з'ясовуються основні правила та тенденції роботи зі шрифтами. Ви хнаєте, що таке сімейство шрифтів або шрифтові пари? Всі ці питання з'ясовані у презентації з теми "Основи типографіки" вибіркового модуля "Графічний дизайн"
+ +2 -

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - Інфографіка. Цифрове мистецтво

Презентація: Інфографіка. Цифрове мистецтво.

Опис: нікому не цікава нудна статистика та рекоментації. Як цю інформацію подати у цікавій та доступній формі? Для цього існує інфографіка! А Ви знаєте, які існують види цифрового мистецтва? Всі ці питання з'ясовані у презентації з теми "Інфографіка. Цифрове мистецтво" вибіркового модуля "Графічний дизайн"
+ +2 -

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - Реклама. Основи створення реклами

Презентація: Реклама. Основи створення реклами.

Опис: для створення якісної реклами потрібно знати певні принципи та рекомендації. Які існують типи реклами? Що таке фірмовий стиль та брендінг? Всі ці питання з'ясовані у презентації з теми "Реклама. Основи створення реклами" вибіркового модуля "Графічний дизайн"
+ +2 -

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - Поняття графічної культури. Дизайн

Презентація: Поняття графічної культури. Дизайн.

Опис: звідки пішов термін дизайн? Що включає в себе поняття графічної культури? Які види спеціфікацій графіки існують? Всі ці питання з'ясовані у презентації з теми "Поняття графічної культури" вибіркового модуля "Графічний дизайн"


+ +4 -

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - Формати аудіо- та відеофайлів

Презентація: Формати аудіо- та відеофайлів.

Опис: працюючи з монтажем аудіо- та відеофайлів ми стикаємося з несумістністю форматів. У цьому матеріалі подано основні формати аудіо-та відеофайлів та їх відмінності. Про якість кінцевого відео після монтажу у цій презентації також описано. 


+ +2 -

(SS чи PP) А ЯК ВИ ЗАВАНТАЖУЄТЕ ВІДЕО З YOUTUBE?

YouTube: А як Ви завантажуєте відео?

Опис: (SS чи PP) А ЯК ВИ ЗАВАНТАЖУЄТЕ ВІДЕО З YOUTUBE? Прості та дуже швидкі способи завантаження відео з Youtube. Спробуйте обидва та виберіть собі найзручніший. Пропоную для вас невелику відеоінструкцію. Сам спробував! Працює! Надіюсь, вам знадобиться! Наперед дякую за відгуки та коментарі. Слава Україні...  
+ +2 -